Sylwester w przeKocim stylu

Szampańska zabawa, wieczór przed telewizorem czy czas rozmyślania o sensie istnienia – sylwestrowa noc ma wiele definicji. Choć odbywa się tylko raz w roku, zawsze wiąże się ze sporymi oczekiwaniami. W końcu ,,jaki sylwester, taki cały nowy rok”. Chcesz aby ten wieczór był idealny? Zainspiruj się pomysłami, wśród których rolę główną odgrywa król wszystkich imprez – KOT!

Przyjęcie z kotem bez kota

Jeśli w tym roku zaszczyt organizowania sylwestrowego przyjęcia przypadł właśnie Tobie, nie ma się co załamywać – jeszcze nie wszystko stracone! Jako że miłośnicy kotów często łączą się w większe grupy, możesz założyć, że impreza w kocim stylu przypadnie do gustu nie tylko Tobie. Serwetki i talerze z motywem kota, podkładki w kształcie kociej łapy i sztućce z wizerunkiem sierściucha – możliwości wystroju mieszkania jest naprawdę sporo. 

źródło:
https://blog.partydelights.co.uk/tips-for-throwing-the-purr-fect-cat-themed-party/

Chociaż zebranie w jednym miejscu kocich niewolników wydaje się gwarancją ciekawych rozmów, spotkanie ich futrzastych panów mogłoby zakończyć się tragicznie! Aby więc zaproszeni goście w tęsknocie za kocim towarzystwem mogli pochwalić się wyczynami swoich mruczków, interesującym urozmaiceniem wieczoru okaże się konkurs na najciekawszy filmik z futrzakiem. Każdy szanujący się kociarz w galerii telefonu z pewnością skrywa przynajmniej kilkanaście (wiemy, mocno umniejszyliśmy tę liczbę!) nagrań, rywalizacja może okazać się trudna! Kot na czubku choinki, grzbiecie psa czy plecach ćwiczącego partnera – zwycięzca rozgrywek po pokonaniu wszystkich rywali będzie mógł śmiało podbijać świat Instagrama.

Jeśli jednak wspólne oglądanie kocich wybryków nie jest w stanie rozweselić towarzystwa, tak samo jak przedmioty z kotami, to zawsze możesz poprosić o pomoc własnego futrzaka. W końcu który kot, w drodze po ulubiony przysmak, nie chciałby z gracją przespacerować się po salonie, tak, by w świetle reflektorów zachwycać zebranych własną sylwetką?

Strój kota dobry na wszystko

Imprezę w kocim stylu mamy już opanowaną. Co jeśli jednak Sylwestra spędzamy poza domem? Chociaż dzielenie się miłością do kotów jest uzasadnione, to jednak przyjście na imprezę z futrzakiem pod pachą nie zadowoli ani gospodarza, ani tym bardziej kota. Zamiast tego pomocne mogą okazać się filmowe natchnienia.

źródło:
https://www.insider.com/cats-review-round-up-film-critics-confused-frustrated-weird-2019-12

Rękawice z pazurami, lateksowy materiał i charakterystyczna maska – Kobiety Kot nie trzeba w ogóle przedstawiać! Jako jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci popkultury, pozwoli Ci się wcielić w rolę zmysłowej przestępczyni, która, jak to koty, niespecjalnie przejmuje się zasadami. Szukając pomysłu na koci strój możesz także sięgnąć po najnowszy film Toma Hoopera – spojrzenia ciekawskich w Twoją stronę masz gwarantowane!

Niezwykle proste, a jakże efektowne, okaże się również przebranie za ikoniczną postać ,,crazy cat lady”. Na pytanie czy to jeszcze na pewno kostium odpowiadać raczej nie trzeba ;). Butelka wina, ciepły szlafrok i kocie dodatki – sylwestrowa noc i tak będzie Twoja! A reszta świata… wcale nie musi o tym wiedzieć. 😉

Sylwestrowe spotkanie fanów sierściuchów, bufet inspirowany kotami i przebranie za kociego hollywoodzkiego bohatera to nieliczne, ale jakże fantastyczne pomysły na wejście w Nowy Rok w iście przeKocim nastroju!

A jak Wy świętujecie przeKoty?

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.