Poducha EMI – zaserwuj swojemu kotu sen w obłokach

Bujanie w obłokach jest wpisane w kocią naturę. Drzemka rano, tuż po śniadaniu, krótki sen po południu i obowiązkowa sesja odpoczynku po wieczornej zabawie – w kalendarzu kota każda minuta jest zaplanowana, nawet jeśli z naszej perspektywy wydaje się, że futra tylko leniuchują! Skoro jednak sen spełnia tak ważną rolę w życiu domowych tygrysów, warto zaserwować im najwyższą jakość wypoczynku. Co powiesz, kocie, na drzemkę na posłaniu, które przypomina pływające po niebie obłoki? Taką, podczas której możesz swobodnie się przeciągać, gimnastykować, przekręcać na boki, a nawet przytulić do kociego kumpla, jeśli zechce do Ciebie dołączyć? Brzmi fantastycznie? W takim razie musisz przetestować EMI na własnym futrze. 

PrzeKocie – poznaj EMI

Poduchę EMI tworzyliśmy z myślą o kotach, które kochają mieć wokół siebie mnóstwo przestrzeni do przeciągania się. Jeśli Twoje futro zajmuje podczas drzemki całą kanapę lub fotel, w nocy okupuje Twoją połowę łóżka, a na podłodze zajmuje przestrzeń większą niż dywan – EMI będzie dla niego strzałem w 10. To najbardziej puchowe, miękkie i wygodne posłanie dla kota, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy i personalny ulubieniec teamowej kotki, Tosi – jej zdaniem EMI rozłożona wzdłuż drzwi balkonowych to miejscówka, która nie ma sobie równych. Ale na tym nie koniec! 

EMI jest z założenia legowiskiem wielofunkcyjnym, które możesz rozłożyć niczym gigantycznego, purrfekcyjnie wypieczonego croissanta lub złożyć jak ciastko z wróżbą, dając swojemu kotu przytulny kącik do relaksu. Jeśli więc kotu znudzi się rozciąganie i zechce zwinąć się w ciepły kłębek – żaden problem! Ze złożonej EMI można się też oczywiście wylewać – rozciąganie kręgosłupa i kocia joga na EMI to specjalność naszego Kitku Yody. 

Jedna poducha, wiele możliwości

Wielofunkcyjność EMI to zdecydowanie cecha, która wyróżnia ją na tle pozostałych kocich legowisk – wbudowanie zamka w odpowiednim miejscu pozwoliło nam stworzyć z prostej poduchy prawdziwego transformera. To legowisko, które pokochały koty i przeKoty na całym świecie. Trudno się im jednak dziwić: 

  • Kształt inspirowany kocimi pozycjami do spania. W myKotty czerpiemy inspirację z różnych aspektów kociego życia, ale kocie drzemki to zdecydowanie materiał, który dostarczył nam najwięcej pomysłów. Wystarczy spojrzeć tylko na kota, który właśnie wyleguje się na Twojej kanapie. Czy śpi w normalnej pozycji? Założymy się o garść kłaczków, że wygina się w dziwnej pozycji jogowej, na której widok masz ochotę zakrzyknąć “Czy to może być wygodne?”. EMI, którą możesz rozłożyć zupełnie na płasko lub złożyć w przytulną formę ciastka z wróżbą gwarantuje, że Twój kot wejdzie w każdą wymyślną pozycję do spania z jeszcze większą przyjemnością. 
  • Dla więcej, niż jednego kota. Fajnie jest spać solo, ale co powiesz na podzielenie się posłaniem z kocim kumplem? Jeśli masz taki kaprys, na EMI możesz śmiało zaprosić jednego, a nawet dwóch ziomków i oddać się wspólnej drzemce lub zabawie. Dzięki pokaźnym rozmiarom po rozłożeniu, na EMI bez problemy wyciągną się też największe koty. 
  • Prosty system składania i rozkładania poduchy. Wymiary EMI po rozłożeniu to aż 98×63 cm, jednak jeśli potrzebujesz zaoszczędzić trochę miejsca, po złożeniu EMI potrzebuje jedynie 60 cm przestrzeni podłogowej. Zamek wszyliśmy do poszewki tak, aby zarówno po złożeniu, jak i rozłożeniu EMI, Twój kot w ogóle nie czuł jego obecności. Specjalne efekty w postaci transformacji nie mogą przecież wpływać na jakość drzemki! 

Złożona EMI to kompaktowy mebel, który pasuje praktycznie wszędzie, gdzie go postawisz – w narożniku pokoju, obok łóżka, pod grzejnikiem czy na kanapie, dokładnie tam, gdzie kot lubi wypoczywać. Wystarczy jednak szybkie pociągnięcie zamka, a EMI idealnie dopasuje się do linii prostych Twojego mieszkania – ustaw ją przy ścianie, oknie, przy szafce czy łóżku, dając swojemu kotu maksymalną powierzchnię do przeciągania się i wygodnego leżakowania.

Śpij po królewsku 

“No dobra”, rzeknie kot – “mówiliście, że EMI to spanie jak na obłoku, ale na razie słyszałem tylko o ciastkach z wróżbą i croissantach. A gdzie te obłoki?” Tak dobre pytania wymagają solidnych odpowiedzi, które tkwią w samym sercu naszej EMI. Za najwyższy poziom wygody i jakość snu niczym z podniebnych obłoków odpowiada wyjątkowo miękkie i trwałe wypełnienie syntetyczne, które doskonale układa się pod ciężarem ciała kota. Nie ważne, jak wymyślną pozycję przybierze – na EMI ułoży się po prostu wygodnie. Dodatkowym gwarantem miękkości i przyjemności jest 100% bawełniana poszewka, która nie drapie, nie uwiera i, co najważniejsze, nie traci swoich właściwości w praniu. Zabrudzenia na legowisku to nie problem – zdejmij poszewkę, wrzuć ją do pralki zgodnie z załączoną instrukcją, a po suszeniu podaruj swojemu kotu totalnie odświeżoną miejscówkę. 

Możliwość zdejmowania poszewek z EMI dodaje jeszcze jedną, niezwykle cenną wartość w królewskim domu kota. Każdy dom szlachecki ma przecież własne barwy, a w naszej bajce obłoki nie zawsze są białe! Postaw na jeden z 6 minimalistycznych kolorów legowiska EMI, a jeśli lubisz eksperymentować, sięgnij po wymienne poszewki na legowiska dostępne pod tym linkiem: https://www.mykotty.pl/POSZEWKI-clinks-pol-167.html i zadaj swoim legowiskom prawdziwie przeKociego charrakteru

Skarbnica wiedzy – spraw, aby Twój kot cieszył się EMI jak najdłużej

Na zakończenie mamy jeszcze dla Ciebie, przeKocie, kilka cennych wskazówek, dzięki którym Twój kot będzie mógł cieszyć się z możliwości EMI w pełni i jak najdłużej. 

  • Pierwsze koty za płoty. Spore rozmiary poduchy EMI mogą być dla niektórych kotów dość zaskakujące. Pozwól więc, aby kot oswoił się z nowym posłaniem w swoim tempie – ułóż EMI w miejscu, w którym lubi drzemać i pozwól, aby na własną łapę zapoznał się z jej zapachem, miękkością, rozmiarami. Gdy raz spróbuje, na pewno się do niej przekona! 
  • W promieniach słońca. Jeśli Twoje futro kręci wąsem na nowe legowisko, ustaw EMI w miejscu, w którym nie oprze się jej urokom. Nasza ulubiona miejscówka to EMI ułożona dłuższym brzegiem wzdłuż drzwi balkonowych, gdzie koty mogą przez cały dzień zażywać kąpieli słonecznych lub EMI złożona, ustawiona tuż przy kanapie (lub bezpośrednio na kanapie), skąd koty mogą dołączyć do nas przy wieczornych seansach filmowych. 
  • Chroń poduchę przed zmienną pogodą. EMI sprawdzi się wspaniale jako legowisko na balkon lub taras, ale pamiętaj, aby zgarnąć ją do domu zanim przemoknie, a kolory poszewki zostaną wypalone przez słońce. 
  • Pierz zgodnie z instrukcją wszytą wewnątrz poszewki EMI oraz dostępną na naszej stronie internetowej. Dla ułatwienia załączymy ją dla Ciebie także tutaj: 

Jesteśmy ciekawi Waszych wrażeń – jeśli Wasze koty miały okazję testować już EMI pod swoimi łapami i puszystymi ciałkami, zapraszamy do dzielenia się opiniami w komentarzach. A może dopiero planujecie przetestować EMI z Waszymi futrami? Promki na naszej stronie www już na Was czekają 🙂 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.