Przedstawiamy WIELOKŁAKI – drapakowe wielopaki

Drapaki są jak koty – na jednym zwykle się nie kończy 🙂 I wcale nie musi! Drapanie leży w kociej naturze i któż potrafiłby odmówić swoim futrom nowej miejscówki do ostrzenia pazurów, leżakowania i zabawy. W myKotty właśnie świętujemy nasze 11 urodziny – po tak wielu latach pakowania paczek dla Waszych kotów wiemy, że w Waszych koszykach często ląduje więcej niż jeden drapak. I dlatego dziś przedstawiamy Wam nową pozycję w naszej ofercie – WIELOKŁAKI. Stworzone dla kocich duetów, tercetów i kwartetów oraz kocich singli, którzy drapania nigdy nie mają dość! Chcesz wiedzieć więcej, przeKocie? Nie będziemy trzymać Cię w niepewności. 

Czym są WIELOKŁAKI?

WIELOKŁAKI to po prostu drapakowe wielopaki, czyli nasz sposób na oddanie drapaków w łapki Waszych futer w jeszcze lepszych cenach. Zasady działania WIELOKŁAKÓW są bardzo proste – kupujesz więcej drapaków, płacisz mniej 🙂 Do tej pory w naszej ofercie mogliście znaleźć klasyczne komplety drapaków – LUI + VIGO, LUI + TOBI, oraz drapakowe trio LUI + VIGO + TOBI. Dziś rodzina WIELOKŁAKÓW powiększa się o kolejne kultowe zestawy które Wy, drogie przeKoty, samodzielnie komponowaliście podczas zakupów na www.mykotty.pl.  

W WIELOKŁAKU się opłaca

Dlaczego warto postawić na WIELOKŁAKI? Bo to zwyczajnie się opłaca 🙂  W wielokłakowej rodzinie znajdziesz kilka wariantów drapakowych wielopaków, przygotowanych z myślą o zaspokajaniu kluczowej kociej potrzeby – drapania. 

Wszystkie WIELOKŁAKOWE propozycje znajdziesz na naszej stronie www → wybierz WIELOKŁAK dla swoich futer

Dlaczego warto sięgnąć po zestaw drapaków? 

Drapanie to pierwotny instynkt drzemiący w każdym kocie – i w kanapowym leniuszku, który cały dzień spędza na drzemkach i w młodym, szalonym kociaku, który najchętniej wspinałby się po ścianach. Umiejętności drapania kociaki uczą się już w wieku kilku tygodni, wbijając po raz pierwszy pazurki w drapaki poziome i pionowe. Dla takich maluchów jest to oczywiście element zabawy, ale z czasem kot uczy się, że dzięki drapaniu dba o swoje pazurki, może solidnie się przeciągnąć i popracować mięśniami, a także rozładować emocje i nadmiar energii nagromadzonej podczas poobiedniej drzemki. Jak to się jednak ma do WIELOKŁAKÓW i dlaczego warto zafundować kotu wielopak drapaków? 

  • Każdy drapak spełnia inną rolę. 

Pionowe i poziome, małe i duże – różne drapaki spełniają różne funkcje i optymalnym rozwiazaniem dla każdego kota byłoby mieć przynajmniej kilka drapakowych opcji do wyboru. I choć w myKotty postawiliśmy na drapaki poziome, LUI, VIGO i TOBI różnią się między sobą kształtami, rozmiarami, a co za tym idzie, także funkcjonalnością. 

LUI – stylowy bohater ratujący Twoją kanapę. LUI powstał, aby służyć kotu i zdobić Twoje wnętrza. Jest najlepszym powodem, aby kot zostawił kanapę i fotele w spokoju 🙂 Ustaw go w miejscach kluczowych dla życia towarzystkiego w Twoim domu – w salonie, przy sofie, obok łóżka, przy balkonie. Twój kot wykorzysta go nie tylko do drapania, ale też leżakowania, obserwacji i zabawy. 

VIGO – domowa siłownia dla Twojego kota. VIGO to największy strongman wśród poziomych drapaków. Nie straszne mu kocie wariacje, szybkie biegi i skoki z wysokości. VIGO doskonale sprawdzi się jako element kociej autostrady wokół domu i w miejscach, gdzie Twój kot drapie najczęściej gdy budzi się o poranku, wita Cię po powrocie z pracy czy wpada oświadczyć Ci gotowość do zabawy. 

TOBI – mobilny przyjaciel Twojego kota. TOBI to drapak lekki, ale nie daj się zwieść jego smukłej sylwetce. To idealny KOTO-starter – purrfekcyjny dodatek na biurko, parapet, komodę i podłogę. Zawsze w zasięgu kociej łapy, gdy futrzak chce obserwować świat z wysokości, odpocząć lub być jak najbliżej Ciebie 24/7. 

  • koty korzystają z drapaków jak z drogowskazów – z ich pomocą znaczą swój teren, więc im więcej drapaków w domu, tym lepiej. 

Pod kocimi łapkami znajdują się gruczoły, dzięki którym kot podczas drapania zostawia na drapaku swój zapach. To niezwykle istotne w kontekście budowania kociej pewności siebie i poczucia, że kot ma cały dom w swoim władaniu. WIELOKŁAKI pozwolą Ci ustawić drapaki w kilku najważniejszych punktach domowego terytorium kota, tak aby mógł pozostawić po sobie ślad w kuchni, w salonie, w sypialni, na biurku, parapecie, komodzie i przy kanapie – wszędzie tam, gdzie przebywa najczęściej. 

  • drapak zawsze w zasięgu łapy to mniejsze ryzyko podrapanych mebli 

Czy sprawny kot może bez problemu podejść do drapaka, który znajduje się na drugim końcu pokoju? Oczywiście, że tak. Czy to zrobi? Jest taka szansa, ale jeśli po drodze trafi się duży fotel, kanapa, lub dywan – po co się wysilać? Dlatego my wyznajemy zasadę, że przynajmniej jeden drapak powinien zawsze znajdować się w zasięgu kociej łapy. Ustaw drapaki w kluczowych punktach domu – na parapecie, przy boku kanapy, przy wejściu do pokoju, w sypialni. Twoje koty docenią taki układ. 

  • większa liczba drapaków w domu wydłuża żywotność każdego z nich 

To wydaje się oczywiste, ale im więcej drapaków oddasz do dyspozycji Twoich kotów, tym dłuższa żywotność każdego z nich. Przynajmniej w teorii, bo z doświadczenia wiemy doskonale, że każdy kot ma swój jeden, ulubiony drapak który drapie bardziej intensywnie niż pozostałe. Jeśli jednak masz możliwość przestrzenną podarowania kotom kilku miejsc do drapania, nie ma powodu, aby z niej nie skorzystać 🙂 

Między kotami nie będzie draki jeśli odpalisz im WIELOKŁAKI 

Drapakowe wielopaki to wygodne rozwiązanie dla każdego przeKociego Opiekuna. Niższe ceny, wygoda zamawiania i jeszcze więcej przyjemności z drapania. Wpadnij do nas i sprawdź który zestaw WIELOKŁAKÓW pasuje do Twojego kota najlepiej → drapakowe WIELOKŁAKI 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.